VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
Tālrunis +371 630 25 733

Gaidīsim Jūs, arī apmeklēt mūsu facebook vietni, http://facebook.com/rbmotors.lv  , lai sekotu līdzi mūsu akcijām un jaunumiem.

 

 

3333

 

Turpmāk mūsu veikalā pieejams kompānijas Liqui Moly produkcijas klāsts! Plašā sortimentā eļļas, auto kosmētika, piedevas un autoķīmija.

 

Priecājamies paziņot, ka veikala sortiments tiek papildināts ar

FUCHS eļļām un

NEO TOOLS instrumentiem!

По всей территории мира раскиданы заводы, способные производить те или иные детали для автомобилей. Некоторые из них имеют достаточно высокое качество продукции и получают заказы от автомобильных компаний. Допустим, «Volkswagen-Audi AG» заказала у завода BOGE десять тысяч амортизаторов. Из них семь тысяч будут установлены на машины. Остальные три тысячи предназначены для «послепродажного обслуживания» т.е. ремонта.

Lasīt tālāk ...  

Ziema ir nopietns pārbaudījums visiem auto, ja vien tie pa nakti netiek glabāti siltā garāžā. Gaisa temperatūrai nokrītoties zem 20˚C – nepatīkami pārsteigumi jau gadās daudz biežāk un nav reti gadījumi, kad uzticamais braucamrīks vairs nav iedarbināms un tā saimniekam dienas gaitās ir jādodas ar sabiedrisko transportu.

Šajā rakstā esam centušies apkopot gan ekspertu, gan arī pieredzējušu šoferu pieredzi, kā labāk iedarbināt auto lielā salā.

Lasīt tālāk ...  

Lapa 1 no 2